Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Ulrychów

Warszawa, Wola, Ulrychów
mieszkanie na sprzedaż

MS-31040

Inwestycję charakteryzuje szereg rozwiązań przyjaznych środowisku i udogodnień podnoszących komfort życia mieszkańców.Teren osiedla obejmuje około 1,5 ha powierzchni biologicznie czynnej. Rozległe tereny zewnętrzne zostaną przeznaczone pod odpoczynek ...

Powierzchnia
51,68 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 800,00 zł
cena 1 074 944
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Ulrychów
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Broniewskiego

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-31130

Kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO na minimum 1 rok (koszt notariusza pokrywa właściciel mieszkania). Mieszkanie ...

Powierzchnia
27,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,59 zł
cena 2 500
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Ulrychów

Warszawa, Wola, Ulrychów
mieszkanie na sprzedaż

MS-31141

Idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na warszawskiej Woli w pobliżu 3 parków: Parku Powstańców Warszawy, Parku Józefa Sowińskiego oraz Parku ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 701,92 zł
cena 1 076 500
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Ulrychów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kocerany

Kocerany
działka na sprzedaż

GS-31149

Dla inwestora piękna działka położona w miejscowości Kocerany o powierzchni 24 100 mkw (w tym 17 000 mkw rolna ziemia klasy VI i VIz i 7 100 mkw lasu) znajduje się w gminie Pniewy (przy granicy z gminą Grójec) pomiędzy Tarczynem a Grójcem, w pobliżu trasy ...

Powierzchnia
24 100,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 1 687 000
działka na sprzedaż - Kocerany

rozumiem